Publikováno Napsat komentář

Jak se zbavit octomilek

Domácí boj s létajícím hmyzem se zdá býti nekonečnou bitvou. Ale pokud si myslíte, že občasná návštěva vosy nebo komára z venkovního prostředí je tím nejhorším, asi jste se ještě nesetkali s octomilkami. Samotná muška vám sice neublíží, nicméně působí nesmírně otravně, a navíc díky rychlému a mohutnému množení je velice obtížné se octomilek zbavit. My však máme několik zaručených rad, díky kterým se octomilky vašemu místu budou spíše vyhýbat.

Pokračování textu Jak se zbavit octomilek
Publikováno Napsat komentář

Skandinávský styl bydlení

Skandinávský styl - obývák

Když se řekne skandinávský styl bydlení, neznalí si představí buď byt vybavený z jednoho známého obchodního řetězce, anebo na druhou stranu přírodní chatrč ze severského venkova. Obě tyto myšlenky jsou však přesně stejně daleko od skutečnosti. Ta totiž oba tyto styly spojuje a díky nim vzniklo moderní skandinávské bydlení, které dokáže překvapit a zároveň pořádně okouzlit.

Pokračování textu Skandinávský styl bydlení
Publikováno Napsat komentář

[Tipy] Jak správně vyčistit koberec

Jak [správně] vyčistit koberec

Už se pomalu zdálo, že éra koberců v domácnostech skončila. Postupně je nahrazovaly jiné modernější typy podlah a kobercům zbyla už jen role bytového doplňku. Jenomže uběhlo pár let a koberce se znovu stávají oblíbenými v oblasti podlahových pokrývek. Především díky své pohodlnosti a pocitu tepla, který spolu přináší. Jejich drobnou nevýhodou je však údržba, která je složitější než u jiných krytin, a právě proto se podíváme na to, jak pořádně koberec vyčistit.

Pokračování textu [Tipy] Jak správně vyčistit koberec
Publikováno Napsat komentář

Jak zařídit pokoj pro miminko

Jak zařídit pokoj pro miminko

Narození dítěte je radostná událost, avšak ještě před tím musíte řešit spoustu věcí s tím spojených. Jednou z nich je také zařízení pokoje pro miminko. Nejen, že pokojíček musí být hezký, musí být hlavně bezpečný, na což je potřeba myslet ze všeho nejvíce. My vám poradíme, na co se zaměřit a čeho se naopak vyvarovat, aby se miminko cítilo ve svém pokojíčku útulně a zároveň bylo vždy v bezpečí.

Pokračování textu Jak zařídit pokoj pro miminko